Zespół
Magdalena Kamieniecka | |
współzałożycielka i prezes Fundacji ZwrotNa Autorka i pomysłodawca projektów „Co lubię robić?, „Wiem, umiem, robię, czyli Ja na rynku pracy?, „Moja szkoła – moja przyszłość?”, „Gimnazjum i co dalej”. Zajmuje się koordynacją projektów, prowadzi zajęcia z młodzieżą, a także warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Autorka badania „Decyzje edukacyjno – zawodowe uczniów szkół gimnazjalnych”, IBE 2014. Przygotowała publikację „My, młodzi na rynku pracy. Materiał metodyczny dla nauczycieli przedmiotu podstawy przedsiębiorczości”, Fundacja ZwrotNa 2016. Psycholog (Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacja: psychologia ekonomiczna). W ramach programu Erasmus studiowała w Belgii, na Uniwersytecie w Leuven. Ukończyła podyplomowe studia Psychologia sportu na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Po studiach przez blisko 6 lat zajmowała się badaniami rynku (Instytut SMG/KRC Millward Brown), następnie zaś przez kilka lat w agencji doradztwa CPC długofalowymi projektami strategicznymi. Swoje zainteresowania badaniami społecznymi realizuje w Instytucie Badań Edukacyjnych. Po zdobyciu certyfikatów trenera, a następnie coacha (Akademia Trenerów Biznesu TROP), skoncentrowała się na pracy z młodzieżą i dorosłymi w obszarze procesów wspomagających wybory edukacyjno-zawodowe. Prowadzi również warsztaty dla nauczycieli i rodziców.
|
|
Magdalena Borzyńska |
|
Psycholog (absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie), doradca zawodowy, edukacyjny i coach kariery (Uniwersytet SWPS w Warszawie). Uczestniczyła w szkoleniach doradczych prowadzonych przez Fundację ZwrotNa, a od 2016 roku aktywnie wspiera Fundację w realizowanych przez nią projektach. Autorka i realizatorka projektu „Przedsiębiorczy Ja, czyli już dziś myślę o swojej pracy”. Od kilku lat pracuje również w agencji w domu mediowym, w którym odpowiada za komunikację marek globalnych na kanałach social media (przede wszystkim Facebook, Instagram, YouTube oraz fora internetowe).
|
|
Mariusz Chajęcki | |
Trener, coach, konsultant Autor i pomysłodawca projektu „Uczenie się przez doświadczenie – praktyczne doradztwo edukacyjno-zawodowe w pracy z koniem”, trener w projekcie „Jestem przedsiębiorczy – kształtowanie postawy przedsiębiorczej młodzieży szkół gimnazjalnych”. Trener rozwoju osobistego z 9 letnią praktyką w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń rozwojowych dla młodzieży i dorosłych. Stosuje metodę Neurolingwistycznego Programowania związaną z dobrostanem oraz przywracaniem równowagi wewnętrznej w funkcjonowania człowieka (absolwent Szkoły Trenerów Neuroedukacji w Lublinie). Ukończył podyplomowe studia Kompetencje Psychologiczne i Negocjacyjne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Studiował Zarządzanie i Ekonomię w Wyższej szkole Ekonomicznej w Warszawie. Autor programu psychoprofilaktycznego pogłębiającego inteligencję emocjonalną u młodzieży (2015). Współtworzy i realizuje program profilaktyczny związany z zagrożeniami cywilizacyjnymi, agresją i przemocą, nałogami oraz uzależnieniami, dedykowany uczniom gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (2016/2017). Wcześniejsza kariera zawodowa związana była z sektorem biznesowym. Przez 10 lat organizował, dla największych korporacji międzynarodowych, eventy motywacyjne, team buildingowe, pikniki rodzinne, szkolenia i kongresy. Prywatnie pasjonat żeglarstwa, jazdy konnej oraz fotografii studyjnej. W życiu kieruje się maksymą „jesteśmy ograniczeni tylko naszą wyobraźnią”
|
|
Karolina Mazurczak |
|
Psycholog, dietetyk ,specjalista zdrowia publicznego, trener
|
|
Beata Wolska |
|
jako ekspert ds. rekrutacji pracowników współprowadzi w ramach projektu „Gimnazjum i co dalej” oraz bierze udział w debatach w projekcie „Wiem, umiem, robie, czyli Ja na rynku pracy”. Pedagog, doradca zawodowy, trener, szkoleniowiec w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Entuzjastka i pasjonatka swojej pracy. Ukończyła studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego o kierunku Coaching Profesjonalny. Mottem, które przyświeca jej w realizacji celów zawodowych i w życiu prywatnym jest: „Nie zapalisz w ludziach tego, co w Tobie się nie pali”. Od 2008 roku związana z branżą Agencji Pracy i Doradztwa Personalnego. Obecnie w Randstad Polska zajmuje się projektami consultingu HR. Co mówi Beata: „Współczesny rynek pracy jest bardzo wymagający. Największe szanse na utrzymanie się na nim oraz na rozwój zawodowy mają osoby wykształcone, posiadające niezbędne kwalifikacje i umiejętności. Ich lista jest zmienna i zależy nie tylko od potrzeb konkretnej branży, ale również ogólnej kondycji gospodarki. Dlatego żeby odnieść sukces, trzeba być elastycznym i wciąż się dokształcać, nie bać się zmian i być gotowym do stałego przyswajania wiedzy. Obserwować kierunek, w którym rozwija się nasza branża oraz współpracujące z nią sektory. (źródło: www.personel.com.pl)
|
|
Marcin Chydziński | |
trener w projekcie „Gimnazjum i co dalej?”. Bierze udział w debatach w ramach projektu „Wiem, umiem, robię, czyli Ja na rynku pracy” dzieląc się z młodzieżą swoim bogatym doświadczeniem edukacyjno – zawodowym. Pedagog, trener, coach. Absolwent wydziału scenariuszowego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego, Policealnego Studium Public Relations & Doradztwa Personalnego w Warszawie. W ramach Akademii TROP ukończył XIII edycję Szkoły Coachów, szkołę Liderów Sieci oraz kurs „Moderator zmiany w organizacji biznesowej”. W 1996 roku publikował satyryczne opowiadania w „Gilotynie”. Jego praca dyplomowa („Kibole”) została kupiona przez niemiecką firmę producencką OST WEST. Przez 7 lat prowadził w liceach autorski program warsztatów literackich. W latach 2006-2013 pracował w Centrum Nauki Kopernik, gdzie stworzył m.in. scenariusz fabularyzowanej galerii „Strefa Światła”. Od 2009 roku członek British Interactive Group. W lipcu 2013 roku jako pierwsza osoba spoza Wielkiej Brytanii zwyciężył w organizowanym w ramach BIG Event konkursie na prezentację naukową. Co mówi Marcin? „Moje dotychczasowe doświadczenia utwierdzają mnie w przekonaniu, że każdy projekt, każda organizacja, wymagają indywidualnego podejścia. Wierzę, że niezbędny jest również kontekst, środowisko, w jakim funkcjonujemy. Szczególnie jeśli chcemy budować na wartościach”.
|
|
Agnieszka Pawlińska |
|
Z Fundacją ZwrotNa współpracuje od 2014 roku. Brała udział w realizacji programów „Co lubię robić”, „Gimnazjum i co dalej?” oraz „Wiem, umiem, robię czyli ja na rynku pracy” (przygotowanie metodologii projektów, prowadzenie zajęć z młodzieżą i rodzicami, koordynacja działań). Z wykształcenia historyk (specjalizacja pedagogiczna) i socjolog (oba kierunki na Uniwersytecie Warszawskim), przez wiele lat pracowała jako badacz, twórca narzędzi oraz analityk w Instytucie Badań Rynku i Opinii Publicznej SMG/KRC (obecnie MillwardBrown), zajmując się również szkoleniem młodych badaczy. Następnie ukończyła studia podyplomowe z doradztwa zawodowego z elementami coachingu kariery w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz uzyskała licencję trenera programu „Spadochron” skierowanego do osób planujących karierę, poszukujących pracy i zmieniających zawód. Obecnie w ramach Fundacji oferuje indywidualne doradztwo edukacyjno-zawodowe dla młodzieży. |
ADRES:
ul. TYNIECKA 46 M. 1
02 – 621 WARSZAWA
Telefon: 535 80 80 15
Mail: fundacja.zwrotna@gmail.com
DANE FUNDACJI:
Fundacja ZwrotNa
KRS: 0000483828
NIP: 5213658967
nr REGON: 146953907.